Ana sayfa

JIMA Copper

Bize hakkında birkaç kelime
Çin JIMA Copper şirket Profili
Çin JIMA Copper şirket Profili
Çin JIMA Copper şirket Profili
Çin JIMA Copper şirket Profili
Çin JIMA Copper şirket Profili
1 2 3 4 5

JIMA Copper

Jima Copper, yüksek hassasiyetli bakır ve bakır alaşımlı folyo rulo markasının profesyonel bir tedarikçisidir.Jima, 4-800μm kalınlığında bakır folyo sağladı, Maksimum genişlik 1580 mm, Jima bakır folyo üretim kapasitesi yeterli, eksiksiz çeşitler, mükemmel kalite.

Jima, yeni bakır folyo haddeleme teknolojisinin araştırılması, geliştirilmesi, tanıtımı ve uygulanması konusunda uzmanlaşmıştır ve haddeleme bakır folyo mühendislik teknolojisi araştırma merkezi ile donatılmıştır.Jima bakır, yüksek hassasiyetli düz folyo (sert folyo, yumuşak folyo, yarı sert folyo vb.) ve yüzey işleme folyosunun (kırmızı aptal bakır folyo, siyah aptal bakır folyo, yüksek korozyon direnci haddelenmiş bakır folyo) çeşitli özelliklerini istikrarlı bir şekilde sağlayabilir, vb.).Ürünler, elektromanyetik koruma, ısı dağılımı, grafen iletken film üretimi, havacılık, esnek bakır levha, lityum pil, 5G iletişim, LED, akıllı araçlar, dronlar, giyilebilir elektronik ve müşteriler tarafından çok tanınan ve övülen diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. .Ve Kore, Japonya, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Hindistan ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir.

 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Markalar : jima

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : 20000000-50000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 10% - 20%

Şirket tarihçesi

2010'da kurul

Firma Servisi

Avantaj Hizmetlerimiz:
1. Müşterilerimize düzenli olarak en yenilikçi ve en eşsiz ürünleri sunabilmemizi sağlayacak bir profesyonel ve uzatılmış Araştırma ve Geliştirme ekibimiz var.
2. Herhangi bir müşterinin yeni ürünler geliştirmeyle ilgili yeni fikirleri varsa, fikrinizi bize bildirin JIMA bakırın profesyonel bir Ar-Ge ekibi var, aklımızda olanı mükemmel bir şekilde tasarlayabilir ve üretebiliriz.
3. Herhangi bir müşterinin herhangi bir özel tasarım ürünlerine ihtiyacı varsa, bir üretici olarak, bize numune göndermek için pls, numunelere dayalı daha iyi kalıplar geliştirmek için yeni kalıplar yapabiliyoruz.
4. Deneyimli satış ekibine sahip olmakla, müşterilerimizin sabırla ihtiyaç duyduklarını hep dinler ve müşterinin neye ihtiyacı olduğunu bulur ve her müşteriye en profesyonel önerileri ve uygun seçeneği sunar.
5. Bir fabrika ve tedarikçi olarak, sadece müşterilerimize rekabetçi toptan fiyat ile yüksek kaliteli ürünler tedarik edebiliyoruz, aynı zamanda büyük producttion yapmak için yeteneği var.

Teknik Destek:
1. Tüm test makinelerimiz ve üretim makinelerimiz gelişmiş sistem ile donatılmıştır, mühendislerimiz profesyonel ve yaratıcıdır, wokerler ise tecrübeli.
2. Tüm ürünlerimiz standart ve katı testlere ve CE, RoHS ve Emark sertifikalarına sahiptir.

Satış Sonrası Hizmet:
1. "Müşteri Odaklılığı" bizim temel değerimiz olup, dünyadaki en profesyonel ekipman tedarikçisi olma vizyonumuzdur, bu yüzden tüm ürünlerimiz en azından iki yıl garantilidir, hatta bazıları bile ömür boyu garanti eder. Herhangi bir sorunuz varsa, satış ekibimiz müşterilerimize en satifactional satış sonrası hizmet sunacaktır. Herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
2. Müşterilerimizin büyük taleplerini karşılamak için eksiksiz ve verimli bir üretim sistemine sahibiz. Ve envanterimizi elimizden ayırdığımız için ödeme yaptıktan hemen sonra sizin için teslimat yapabiliriz.

Ödeme şartları:
Ödeme şartlarımız çok esnektir, PayPal, T / T, Western Union vb tüm kabul edilebilir.

Paketleme Hizmeti:
Beyaz kutu, renk kutusu ve özel müşterilerin ambalajları mevcuttur.

Taşımacılık servisi:
FedEx, UPS, DHL, EMS, TNT uzun vadeli işbirliği ortaklarımız, deniz yoluyla, havayla, tecrübe ile tüm mevcut. Esnek nakliye hizmeti müşterilerimize daha fazla seçenek sunarken aynı zamanda ürünlerimizi müşterilerimize devilyed garanti en kısa sürede güvenli.

Şirket takım

Satış Ekipleri
Satışlarımız size istediğiniz zaman hizmet edecektir. Meslek sahibi ve sabırlı, herhangi bir istek, ihtiyacınız olan herhangi bir yardım, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Araştırma ve Geliştirme Ekibi
Yaklaşık 50 teknik mühendis, daha yenilikçi ürün tasarımı, professinal testler, özel özel ürünler, makine bakım ve ürün geliştirme için teknoloji desteği sağlamaktadır.

Kalite Kontrol Ekibi
Komple denetim sistemi ile, kalite kontrolümüz, müşterilerimize sunduğumuz şeylerin en iyisi olduğundan emin olmak için her ayrıntıyı kapsar. Her ürün, üretim sırasında ve teslimat öncesi ayrıntılı ve sıkı denetime sahip olmalıdır. Prima markası, "müşteri odaklılık" olarak kalite, teslimat, ambalajlama ve güvenilirlikten müşterilerimizin gereksinimlerini her an aklımda tuttuğu ürünleri ve desteği sağlamayı vaat ediyor.

Üretim Yönetim Hattı
Yüksek verimli bir ERP sistemine dayanıyor. İşe başlamadan önce tüm işçiler eğitilmelidir. Verimli ve güvenli üretim, her adımın sorunsuz ve verimli olmasını sağlamamız için ısrarcı olan politikadır.

Company Culture

JIMA COPPER, şimdiye kadar benzersiz yönetim anlayışını ve kurumsal kültürünü oluşturmuştur.Bu şirket, “pazarı kaliteyle kazan ve teknolojiyle gelişmeyi ara” içeren yönetim ilkesini benimsiyor ve vurgulamak için “ilk komisyon çalışanları olmak, birinci sınıf ürünler üretmek ve birinci sınıf şirket yaratmak” geliştirme stratejisine bağlı kalıyor. Bu şirketin avantajı, istikrarlı bir şekilde ilerlemesini sağlamak.