Ana sayfa

JIMA Copper

şirket Profili
JIMA bakır Ağırlıklı olarak yüksek son bakır folyo üreten, elektrolitik bakır folyo / haddelenmiş bakır folyo gibi ürünler, FPCB, lityum pil gibi yüksek hassas elektrik ürünlerine uygulanan şeritler. Süper yüksek mukavemetli bakır folyo, yüksek uzama, ince yüzey işleme Hassas, Uzun yüksek sıcaklık oksidasyon direnci bakır folyo.

Ekipman ve Kapasite

23 bakır folyo üretim hattı , ve 6 kesme makinası ; Üretim Kapasitesi: 6000 ~ 10000Ton / yıl

ED bakır folyo fabrikası :

T hickness 0,006-0,2 mm, Genişlik 5-1380 mm.

Uygulama: CCL, FCCL, PCB, FPC, lityum pil, süper kapasitör, Tıbbi ekipman koruyucu.

RA bakır folyo (Haddelenmiş bakır folyo , tavlanmış bakır folyo ) fabrika

T hickness 0,009-0,5 mm, Genişlik 5-630 mm.

Uygulama: CCL, FCCL, PCB, FPC, lityum pil, süper kapasitör, Tıbbi ekipman koruyucu. eşanjör brazin.

Kalite testi : esas olarak yüzey tane boyutu testi, iletkenlik testi, kalınlık tekdüzelik testi, çekme mukavemeti testi, uzama testi, oksidasyon direnci testi, bükme testine direnç.


Şirket Operasyonu: Yeni ürün Ar-Ge ve pazarlamasının birleşimini vurgulamakta ve araştırma enstitüleri ile birlikte çalışarak, gerçek uygulama ile iyi bir şekilde birleşen yeni ürünler için kendi tasarım ekibimizle işbirliği yapmaktayız. Profesyonel satış grubu ile işbirliği yaparak, kendi markamızı oluşturmaya ve tüm dünyadaki pazarı kapsamına adadık.

JIMA GROUP, JIMA GROUP altında markalardan biri olan JIMA GROUP, metal malzeme işleme üzerine, uçaklara, motorlu taşıtlara ve hassas bakır folyoya uygulanan alüminyum plakalar gibi yüksek-alüminyum plakalara kadar genişletilmiş (hassas elektrik devresine, güç piline ve süper uygulamaya) kapasite), daha sonra içecek zincirleri (alüminyum kutular, PET kutular, kağıt içecek karton), aynı zamanda yeni enerji pil ve esnek ambalaj sanayi zincirine uzatıldı (Yeni ürünler: Yüksek uç karbon kaplı alüminyum folyo, yüksek son karbon kaplı bakır folyo, esas olarak Supper kapasitesi ve lityum pil endüstrisine başvuruyoruz, Ar-Ge üst uç ürünlerinde ısrar ediyor, derin süreci sömürüyor, endüstriyel zinciri optimize ediyor, global iş işbirliğini sürekli olarak destekliyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2010'da kurul

JIMA Copper JIMA Copper JIMA Copper JIMA Copper
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

İş türü

Üretici

Markalar : jima

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 20000000-50000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 10% - 20%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin JIMA Copper Sertifikalar Çin JIMA Copper Sertifikalar