Ana sayfa

JIMA Copper Fabrika turu

Çin JIMA Copper Sertifikalar
Çin JIMA Copper Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
JIMA Copper JIMA Copper JIMA Copper JIMA Copper JIMA Copper
bakır folyo Fabrika No.2

bakır folyo Fabrika No.2

 • Üretim hattı
  JIMA bakır, iki fabrika ve üretici olarak, Guangdong ve hubei provice, Çin'de bulunan ve Lityum pil, PCB, FPC, ETC alanını kapsayan.

  Yüksek kalitede toplu üretimi garanti etmek için yetenekli ve deneyimli çalışanlarımızın sayısı 300'ün üzerindedir.Ayrıca her uyanan işe başlamadan önce sıkı ve standart eğitimler almalı ve zaman zaman düzenli eğitim almalıdır.

  Çok sayıda deneyimli işçi, toplu ve yüksek kaliteli üretim için güvenilir bir garanti sağlar.Müşterilerimizden gelen büyük sipariş taleplerini karşılamak için ayda 1000 tona yakın üretim yapabilmekteyiz.

  JIMA bakır, ISO9001 ve SGS ile akredite edilmiştir ve sertifikanın korunmasını sağlamak için kalite kontrol ve çalışma ortamına karşı her zaman katı bir tutum sergilemektedir.
   
  JIMA, fabrika binası ve uluslararası gelişmiş üretim ekipmanları için 22000 metrekareden fazla alana sahiptir ve denetim ekipmanlarını mükemmelleştirir.
   
  Üretim Yönetim Hattı
  Yüksek verimli bir ERP sistemine dayalıdır.Tüm işçiler işe başlamadan önce eğitilmelidir.Verimli ve güvenli üretim, her adımın sorunsuz ve yüksek verimle ilerlemesini sağlamak için ısrar ettiğimiz politikadır.
 • OEM / ODM

 • Ar-Ge

  İl düzeyinde güçlü mühendislik teknolojisi Ar-Ge merkezini kurar ve yapıyı optimize etmek ve yönetimi mükemmelleştirmek amacıyla üst düzey yönetim personeli ve profesyonel teknik personel ile tanıştırır.

  Jima, haddelenmiş bir bakır folyo mühendislik teknolojisi araştırma merkezi ile yeni haddelenmiş bakır folyo teknolojisinin araştırılması, geliştirilmesi, tanıtımı ve uygulanması konusunda uzmanlaşmıştır.


  Yaklaşık 50 teknik mühendis, daha yenilikçi ürün tasarımı, profesyonel testler, özel özelleştirilmiş ürünler, makine bakımı ve ürün geliştirme için teknoloji desteği sağlıyor.

İletişim bilgileri
JIMA Copper

İlgili kişi: JIMA Annie

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)